Děláme to jinak a pro Vás

Kvalita místo slev, u nás najdete seriózní a vyzkoušené nabídky. S námi nešlépnete vedle.

Výměna nebo vrácení peněz 1 rok

Kdykoli během platnosti voucheru jej můžete vyměnit za jinou nabídku, případne si nechat vrátit peníze.

Vyjížďka na koni do krásné přírody za 450Kč

Vydejte se na krásnou vyjížďku na hřbetu koně do přírody nedaleko Prahy. Projedete se po krásných loukách a lesích, výborná aktivní relaxace.

Prohlídka pivovaru za 230Kč

Přijďte na prohlídku pivovaru s ochutnávkou piv a odneste si ještě dárky na doma. Uvidíte, jak pivovar vypadá, pochopíte proces výroby piva a navíc jej ještě ochutnáte.

Ubytování pro dva v pivovaru a hotelu MMX za 1400Kč


Přijeďte navštívit Český kras a vychutnat si nádherné výlety a okolní přírodu. Ubytování v novém hotelu a pivovaru MMX v Letech Vám zpříjemní Váš zážitek.

Projížďka na koni pro děti 30 minut za 300Kč


Projížďka na koni do přírody pro malé děti do 15 let v blízkosti Prahy. Vydejte se s dětmi na krásný výlet za Prahu. Projedete se po krásných loukách a lesích.

Dárkový poukaz do restaurace na Karlštejně za 500Kč


Zakupte si dárkový poukaz na libovolnou konzumaci jídel a nápojů v oblíbené a vyhlášené restauraci Pod Dračí skálou na Karlštejně. Vynikající česká kuchyně.

Romantický pobyt na Karlštejně za 2200Kč


Navštivte nádherný Český kras a okolí hradu Karlštejn. Ubytování v rodinném pensionu Pod Dračí skálou, nedaleko od první hradní brány. Krásné výlety v okolí.

Projížďka na koni pro děti 45 minut za 450Kč


Projížďka na koni do přírody pro malé děti do 15 let v blízkosti Prahy. Vydejte se s dětmi na krásný výlet za Prahu. Projedete se po krásných loukách a lesích.