Vážíme si Vás

A vybíráme pouze kvalitní nabídky a jednáme s Vámi férově
Garance spokojenostiMožnost výměny či vrácení pěněz 1 rok

Chceme to dělat férově a jak nejlíp umíme

Vybíráme pro Vás zajímavé zážitky od těch, co známe. Nenabízíme kvanta nabídek jen za účelem plného webu a oslnivého rychlého zisku, ale právě naopak. Vybíráme si spolehlivé partnery, u kterých se Vám bude líbit a ke kterým se rádi budete chtít znovu podívat. Klademe důraz na Vaši spokojenost, žážitky také navštěvujeme a podělíme se o naši zkušenost. Věříme, že spokojení zákazníci jsou pro nás tou největší odměnou.

Garantujeme Vám vysokou kvalitu služeb

Vše co je u nabídky napsáno, bude i splněno. Nemáme zde žádné výjimky, ale, nebo a podobná slova. Naše nabídky jsou psány jasně a co v nich stojí, tak také odpovídá skutečnosti. Pokud by bylo cokoli jinak, jsme Vám plně k dispozici situaci řešit a případně Vám vrátit peníze zpět.

Možnost výměny či vrácení pěněz 1 rok

Cokoli u nás zakoupíte můžete po dobu platnosti voucheru (která je 1 rok) kdykoli vyměnit za jiný produkt, případný rozdíl ceny lze doplatit nebo si ho nechat vrátit. Pokud se rozhodnete, že byste raději voucher zrušili, pošleme Vám peníze zpět. Na končící platnost voucheru Vás vždy předem upozorníme. Věříme, že tohle je fér a jsme rádi, že takovéto služby můžeme poskytovat.

Těšíme se na Vás
Tým Českoaslovensko.cz