Děláme to jinak a pro Vás

Kvalita místo slev, u nás najdete seriózní a vyzkoušené nabídky. S námi nešlépnete vedle.

Výměna nebo vrácení peněz 1 rok

Kdykoli během platnosti voucheru jej můžete vyměnit za jinou nabídku, případne si nechat vrátit peníze.

Plavba po Vltavě za 290Kč

Užijte si krásnou plavbu po řece Vltavě a navštivte její malebná místa. Vychutnejte si krásné výhledy, příjemnou plavbu a občerstvení. Nyní za zvýhodněnou cenu.

Romantická večeře za 990Kč

Zažijte příjemný večer s tříchodovou večeří a lahví vína v moderní restauraci Gourmet v Praze Radotíně. Vynikající kuchyně a nezapomenutelný zážitek.

Folklorní večer za 1080Kč

Folklore Garden se nachází v Praze v malém zámečku obklopeném romantickou folklorní vesničkou. Unikátní atmosféra blízko centra staré Prahy a romantických břehů řeky Vltavy.

 

Večerní plavba po Vltavě na Jazz Boat od 690K4


Vydejte se na večerní projížďku Prahou se skvělou atmosférou na Jazz Boat. Během plavby si můžete vychutnat skvělou hudební kulisu a též i krásy večerní Prahy.

Švýcarské speciality za 500Kč

Vyberte si ve Swiss Cheese z více než 100 druhů sýrů ze všech regionů Švýcarska, tradiční švýcarské čokolády, sušená masa, pochutiny, vína a další. Dárek k nákupu.

Show u Fleků


Mistrovskou staropražskou hudební Show U Fleků tvoří sled známých staropražských a mezinárodních písní a skladeb, vtipná scénka, taneční čísla a pivní soutěž.

Galavečeře v Praze za 1680Kč

Excelentní operní sólisté a hudebníci, památkově chráněný zlatý sál v centru Prahy a tradiční česko-rakouská večeře o třech chodech.

Prohlídka Prahy s osobním průvodcem za 1900Kč


Objevte krásy hlavního města Prahy s osobním průvodcem, který Vás provede po historické Praze dle Vašich přání. Prohlídka je vhodná i pro Vaše zahraniční přátele.

Vouher do restaurace Gourmet s desertem zdarma za 500Kč


Zažijte příjemný večer v moderní restauraci Gourmet v Radotíně. Příjemná obsluha a vynikající kuchyně se postarají o nezapomenutelný zážitek.