Děláme to jinak a pro Vás

Kvalita místo slev, u nás najdete seriózní a vyzkoušené nabídky. S námi nešlépnete vedle.

Výměna nebo vrácení peněz 1 rok

Kdykoli během platnosti voucheru jej můžete vyměnit za jinou nabídku, případne si nechat vrátit peníze.

Plavba po Vltavě za 290Kč

Užijte si krásnou plavbu po řece Vltavě a navštivte její malebná místa. Vychutnejte si krásné výhledy, příjemnou plavbu a občerstvení. Nyní za zvýhodněnou cenu.

Galavečeře v Praze za 1680Kč

Excelentní operní sólisté a hudebníci, památkově chráněný zlatý sál v centru Prahy a tradiční česko-rakouská večeře o třech chodech.

Prohlídka pivovaru za 230Kč

Přijďte na prohlídku pivovaru s ochutnávkou piv a odneste si ještě dárky na doma. Uvidíte, jak pivovar vypadá, pochopíte proces výroby piva a navíc jej ještě ochutnáte.

Vyjížďka na koni do krásné přírody za 450Kč

Vydejte se na krásnou vyjížďku na hřbetu koně do přírody nedaleko Prahy. Projedete se po krásných loukách a lesích, výborná aktivní relaxace.

Švýcarské speciality za 500Kč

Vyberte si ve Swiss Cheese z více než 100 druhů sýrů ze všech regionů Švýcarska, tradiční švýcarské čokolády, sušená masa, pochutiny, vína a další. Dárek k nákupu.

Romantická večeře za 990Kč

Zažijte příjemný večer s tříchodovou večeří a lahví vína v moderní restauraci Gourmet v Praze Radotíně. Vynikající kuchyně a nezapomenutelný zážitek.

Show u Fleků


Mistrovskou staropražskou hudební Show U Fleků tvoří sled známých staropražských a mezinárodních písní a skladeb, vtipná scénka, taneční čísla a pivní soutěž.

Projížďka na koni pro děti 30 minut za 300Kč


Projížďka na koni do přírody pro malé děti do 15 let v blízkosti Prahy. Vydejte se s dětmi na krásný výlet za Prahu. Projedete se po krásných loukách a lesích.

Romantický pobyt na Karlštejně za 2200Kč


Navštivte nádherný Český kras a okolí hradu Karlštejn. Ubytování v rodinném pensionu Pod Dračí skálou, nedaleko od první hradní brány. Krásné výlety v okolí.

Prohlídka Prahy s osobním průvodcem za 1900Kč


Objevte krásy hlavního města Prahy s osobním průvodcem, který Vás provede po historické Praze dle Vašich přání. Prohlídka je vhodná i pro Vaše zahraniční přátele.

Ubytování pro dva v pivovaru a hotelu MMX za 1400Kč


Přijeďte navštívit Český kras a vychutnat si nádherné výlety a okolní přírodu. Ubytování v novém hotelu a pivovaru MMX v Letech Vám zpříjemní Váš zážitek.

Dárkový poukaz do restaurace na Karlštejně za 500Kč


Zakupte si dárkový poukaz na libovolnou konzumaci jídel a nápojů v oblíbené a vyhlášené restauraci Pod Dračí skálou na Karlštejně. Vynikající česká kuchyně.

Folklorní večer za 1080Kč

Folklore Garden se nachází v Praze v malém zámečku obklopeném romantickou folklorní vesničkou. Unikátní atmosféra blízko centra staré Prahy a romantických břehů řeky Vltavy.

 

Večerní plavba po Vltavě na Jazz Boat od 690K4


Vydejte se na večerní projížďku Prahou se skvělou atmosférou na Jazz Boat. Během plavby si můžete vychutnat skvělou hudební kulisu a též i krásy večerní Prahy.

Projížďka na koni pro děti 45 minut za 450Kč


Projížďka na koni do přírody pro malé děti do 15 let v blízkosti Prahy. Vydejte se s dětmi na krásný výlet za Prahu. Projedete se po krásných loukách a lesích.

Vouher do restaurace Gourmet s desertem zdarma za 500Kč


Zažijte příjemný večer v moderní restauraci Gourmet v Radotíně. Příjemná obsluha a vynikající kuchyně se postarají o nezapomenutelný zážitek.

S našim voucherem to jde snadno

Jednoduchá rezervace se kterou Vám rádi pomůžeme. Je potřeba voucher prodloužit či vyměnit? Stačí říct.

Ověřené a známé nabídky

S námi víte, že nešlápnete vedle. Pečlivě vybrané nabídky Vám zajistí skvělé zážitky, na které budete s radostí vzpomínat.